sanayi palet ahşap palet ambalaj paleti koçist koçist orman ürünleri istanbul paletçi


Kurumsal yapılanmamızı tamamlayarak, tüm çalışanları ile topyekun mükemmelleşme felsefesine inanmış, müşteri ve sektör odaklı yaklaşımı ile insan sağlığına daha kaliteli hizmet için gerekli yatırımları gerçekleştirmek ve teknolojinin olanaklarından tam anlamıyla faydalanarak “insan”ın hizmetinde bir şirket olmaktır amacımız.

İstanbul Paletçi

Ahşap Palet

Ahşap palet iki tarafı transpalet 4 tarafı forklitf yardımıyla kaldırılan 1000 kg taşıma kapasiteli istif ve yüklemelerde çözüm ortağınız.

Standart dışı özel üretimler ve taşıma kapasitesi (KG) bazında projeye özel üretim yapılmaktadır. 

Günümüzde bir çok alanda faaliyet gösteren iş sahaların çözüm ortağı olmaktadır istifleme ve sevkiyat konularında sizlere zaman kazandıran farklı çözümler sunan iş ortağınız.) 

Bir website çok sektöre hitap eden ürünlerimiz; mermer, granit, taş, cam sektörleri içinde projeye özel çözüm üretimleri yürütmektedir.
 
Mermer sandıkları ve mermet kafesleri istenilen ölçü ebat ve KG ağırlığına göre üretim yapılmaktadır. Gerek yurt içi gerek yurt dışı taşımacılık ve sevkiyatları granit sandıkları, granit taş sandıkları cam kafesleri üretimide yapılmaktadır.

İstanbul Paletçi
Koçist Orman Ürünleri
sanayi palet ahşap palet ambalaj paleti koçist koçist orman ürünleri istanbul paletçi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *